loader image

Гарантії

Ми гарантуєм вам якість та надійність.
 

Гарантія на сервіс 

 

Гарантійні зобов’язання набувають чинності з дати зазначеної в чеку товару. Гарантія надається першому власнику при покупці нових тракторів. У разі перепродажу товару першим власником другій особі, гарантійні зобов’язання продовжують діяти відповідно до встановленого терміну.

На розсуд Компанії, в разі настання гарантійного випадку, зламану деталь ремонтують, в залежності від складності робіт. У будь-якому випадку, завдання сервісного центру – повернути початкову виробничу потужність агрегату. Покупець в свою чергу, для надання даних послуг, повинен привезти техніку (обладнання) за вказаною адресою, показати Компанії документи про покупку. Перевезення здійснюється за рахунок Покупця.

Гарантійне обслуговування не проводиться в наступних випадках

 

– Не ознайомлення з інструкцією по експлуатації, внаслідок чого, даний товар використали неправильно. Навмисне псування товару;
– Самостійна модифікація технічної бази обладнання виконана без безпосередньої участі уповноваженого на це представника Компанії;
– Пошкодження агрегату, його деталей, зовнішнього вигляду у випадках ДТП;
– Встановлення на нову техніку деталей і обладнання колишнього вживання, що мають ознаки відновлення;
– У випадках технічного обслуговування (чистка деталей, настройка обладнання, діагностика);
– Гарантія не поширюється на паливну систему агрегату (паливний насос високого тиску, форсунки, розпилювачі і т.д.);
– У разі зносу і вироблення деталей з часом;
– Гарантійній заміні не підлягають змінні елементи агрегату і витратні матеріали (ремені приводу, деталі коробки передач, диски зчеплення, гальмівні накладки, шини, акумулятори, машинні рідини, масла).

Гарантійні зобов’язання Компанії припиняються в наступних випадках

 

– Установка в агрегат неоригінальних деталей і запчастин;
– Самостійна заміна запчастин без повідомлення уповноваженого представника;
– Комерційне використання техніки.

ХОЧЕТЕ З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ ?

Вас зацікавив наш товар? Щоб дізнатись ціну та більше інформації зв'яжіться з нами за допопогою рубрики КОНТАКТИ або  завітайте за адресою м. Івано-Франківськ вул. Калуське шосе 7 (навпроти радіозаводу).